Opcje przeglądania

Oświetlenie odgrywa bardzo dużą rolę w naszym życiu - nie tylko pod względem estetyki aranżacji, ale i dbałości o środowisko. Dlatego dziś ogromny nacisk kładzie się na oświetlenie energooszczędne. W naszej ofercie znajdziesz bogaty wybór żarówek LED-owych, które nie tylko emitują odpowiednie proporcje naturalnego światła, ale i dbają o naszą planetę. Do wyboru masz szereg przytulnych, jaśniejszych, jak i przyciemnianych żarówek. Światła z oferowanych w tej kategorii żarówek pięknie również komponują się np. z widocznymi w sklepie abażurami.

Wybierz energooszczędną żarówkę dla siebie!

Żarówka energooszczędna Idea LED 3W (125 mm) jednocześnie doskonale koncentruje się na jakości emitowanego światła i dbałości o środowisko. Inteligentna żarówka (LED A ++) to przykład prostej, a zarazem sprawdzonej konstrukcji żarówki Thomasa Edisona. Żarówki emitują jasne, miękkie, białe światło, które jest przyjemne dla oka. Charakteryzują się wysokim współczynnikiem oddawania barw - w efekcie otrzymujemy światło, które jest maksymalnie zbliżone do światła naturalnego. To doskonałe, energooszczędne rozwiązanie. Warto też dodać, że żarówki z naszej oferty zawsze pozostają chłodne. Parametry techniczne poszczególnych modeli podanej są na odpowiadających im podstronach.

Wydajne żarówki LED

Jeżeli pragniesz uzyskać wysoką jakość światła jednocześnie dbając o środowisko, to doskonałym wyborem będzie również żarówka Idea LED 13W (70 mm). Żarówka ta to projekt marki UMAGE. Inteligentna żarówka (LED A+) o prostej konstrukcji charakteryzuje się pięknym, bursztynowym blaskiem widocznym zaraz po jej włączeniu, emituje chłodne światło. Gwarantowany długi okres użytkowania. Jeżeli potrzebujesz żarówki, która idealnie oddaje naturalne światło, to polecamy również energooszczędną żarówkę Idea LED 12W (70 mm) będącą kolejnym projektem Thomasa Edisona. Opalizujący dyfuzor z tworzywa sztucznego żarówki nadaje charakter jej konstrukcji i podkreśla solidność.

Żarówki energooszczędne i… stylowe!

Szukając idealnego oświetlenia, pragniesz, aby było ono maksymalnie zbliżone do naturalnego światła słonecznego, ale też energooszczędne - z korzyścią dla środowiska, ale i Twojego portfela. IDEA LED 2W (45 mm), IDEA LED 6W (60 mm), IDEA LED 6W (80 mm) - to kolejne przykłady żarówek, które doskonale imitują światło naturalne, a do tego wprowadzają przytulny klimat. W porównaniu do klasycznych odmian żarówek jest to gwarancja długiego okresu użytkowania. Kategorie oświetlenia w naszym sklepie obejmują również reflektory oświetleniowe. Oferujemy różne ich modele - podłogowe, sufitowe w różnych fasonach, kolorach i natężeniu emitowanego światła.

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Waluty
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl