Duża i niezagospodarowana powierzchnia ściany może służyć między innymi do instalacji nowoczesnych półek. Stanowią nie tylko atrakcyjną dekorację, ale są też przydatne do przechowywania wielu, potrzebnych rzeczy. Mogą być to ulubione książki, stylowy świecznik, roślina w ciekawej doniczce czy np. komplet eleganckich szklanek, kieliszków. Modne kolory i innowacyjne formy pozwolą na nowoczesne wyposażenie wnętrza.

Designerskie półki Umage Teaser

Interesującą kategorią znajdującą się w naszym asortymencie są półki ścienne Umage Teaser. Ich charakterystyczna budowa sprawia, że natychmiast rzucają się w oczy i stanowią o atrakcyjności całego wnętrza. Klienci mają do wyboru różnorodne wersje kolorystyczne, takie jak: rubinowa czerwień, leśna zieleń, biała perła i delikatny błękit. Specyficzna linia tych półek wynika przede wszystkim z połączenia rzeźbionego metalu oraz cienkich prętów. Można tam położyć między innymi: książkę, portfel lub telefon. Sprytne zaprojektowanie, a także zastosowanie nieco dłuższych elementów pozwala stworzyć zestaw kilku półek. Jest to ciekawa koncepcja dla dużej ściany, która do tej pory nie była wykorzystana. Umage Teaser umożliwia dokupienie pojedynczych prętów, a wraz z tym wprowadzenie zmian zgodnych z własnymi upodobaniami.

Klasyczna konstrukcja półek w stylu industrialnym

Wybór dodatków stworzonych z hartowanego szkła oraz ciemnych, aluminiowych ram świadczy o przywiązaniu do stylu industrialnego. Takie półki są właściwą ekspozycją dla atrakcyjnych dekoracji oraz cennych pamiątek. System iCube cechuje się minimalizmem wizualnym przy równoczesnym, liniowym wzornictwie. Sprawdzi się więc także przy aranżacji klasycznej albo skandynawskiej. Uniwersalność zastosowania jest dużą zaletą, gdyż ułatwia podjęcie ostatecznej decyzji. Aluminium o grubości 16 mm zapewnia oczekiwaną stabilność, więc półka może być odpowiednio obciążona. Konstrukcja daje możliwość własnej konfiguracji, zgodnej z indywidualnie przygotowanym projektem. Taką zmianą jest choćby barwione szkło. Warto zwrócić uwagę także na niecodzienną formę wieszaków na ubrania Butterflies w ciekawych zestawieniach kolorystycznych oraz wielkościach mini lub medium.

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Waluty
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl