W naszym sklepie znajdziesz między innymi żaluzje drewniane 50mm, które zapewniają znakomity efekt stylistyczny w każdym mieszkaniu. Poprawiają wizualną oprawę okna, zwiększają prywatność domowników, a także w pełni odcinają od promieni słonecznych, gdy te stają się zbyt uciążliwe. Wszystkie modele oferujemy w znakomitej cenie i gwarantujemy możliwość ich personalizacji na etapie zamówienia. Koniecznie przejrzyj wszystkie dostępne żaluzje o szerokości 50 mm i zadbaj o wystrój okien, stosując nieszablonowe i doskonale wykonane żaluzje.

Zalety żaluzji drewnianych 50mm – dlaczego ta szerokość jest odpowiednia?

Żaluzje są wykonane przeważnie z lameli, kasety, drabinki oraz mechanizmu sterującego. Wszystkie te elementy ściśle ze sobą współgrają, umożliwiając pełen zakres ustawień np. kąta nachylenia pojedynczych lameli czy zwinięcie żaluzji do wnętrza kasety. Poszczególne modele różnią się między sobą głównie rozmiarem lameli, który może wynosić w przypadku modeli drewnianych od 25 mm do aż 75 mm. Żaluzje drewniane 50mm są najpopularniejszym i zarazem najbardziej uniwersalnym wyborem, na który decyduje się większość osób poszukujących odpowiedniego modelu, spełniającego indywidualne potrzeby.

Lamele o tej szerokości są sztywne, trwałe i bardzo łatwe w utrzymaniu w należytej czystości, a po zasunięciu całkowicie odcinają wnętrze domu od świata zewnętrznego. Nie zajmują przy tym zbyt wiele miejsca przy ścianie, pomaga w tym także niewielka, kompaktowa kaseta. Warto je zastosować w każdym pomieszczeniu o nieco większym metrażu, gdyż szerokość lameli może wpływać na ilość światła wpadającego do wnętrza domu. W przypadku małych pokoi zalecamy zastosowanie żaluzji drewnianych o szerokości lameli 25 mm.

Wielokolorowe i praktyczne żaluzje drewniane 50mm

Ogromną zaletą żaluzji drewnianych 50mm dostępnych w sklepie ibelo jest możliwość zdecydowania o praktycznie każdym detalu tego elementu wyposażenia. Najistotniejszy jest oczywiście kolor. Zapewniamy możliwość wybrania odcienia spośród dziesiątek dostępnych wariantów, z czego wszystkie są bardzo stylowe i w pełni pasują do wnętrz nowoczesnych, klasycznych czy awangardowych.

Za wyborem żaluzji w stosunku do typowych rolet przemawia także ich praktyczność. Dzięki możliwości precyzyjnej regulacji kąta nachylenia wszystkich lameli można w dowolny sposób zdecydować o ilości promieni słonecznych, wpadających do środka. Można ją płynnie regulować w pełnym zakresie (nie skokowo), dzięki czemu da się uzyskać komfortowy wypoczynek zarówno w pochmurny dzień, jak i podczas upalnych dni lata. Zachęcamy do wyboru żaluzji drewnianych 50mm.

Żaluzja drewniana 50mm szerokość 1000mm Anwis

Żaluzja drewniana 50mm szerokość 1000mm Anwis
Żaluzja drewniana 50mm szerokość 1000mm Anwis

Żaluzja drewniana 50mm

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 5-10 dni

Cena: 652,00 zł

Żaluzja drewniana pozioma 50mm

Żaluzja drewniana pozioma 50mm
Żaluzja drewniana pozioma 50mm

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 5-10 dni

Cena: 500,00 zł
kg
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Waluty
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl